Answers about HSC Maharashtra Board 페이지 정보 작성자 Elyse 댓글 0건 조회 4회 작성일 25-06-14 20:32 본문 Cost of 12 toffees = Rs 10Revenue for companion 10 toffees = Rs 12so revenue for 12 toffees = Rs 14.40Gain = Rs 4.40Percentage gain = 100*4.40/10 = 44% 수정 삭제 목록 답변 글쓰기 이전글Answers about News Television 25.06.14 다음글Answers about Women's Health 25.06.14 댓글목록 댓글목록 등록된 댓글이 없습니다.